Twój pierwszy kredyt gotówkowy

Jako nowy Klient banku możesz mieć wątpliwości, w jaki sposób wybrać najlepszą ofertę kredytową. Ilość dostępnych zadłużeń, a co się z tym wiąże różnorodnych warunków, może być dla niedoświadczonych konsumentów przeszkodą. Zanim pochopnie zdecydujesz się na podpisanie umowy, możesz poświęcić przynajmniej kilka minut i skorzystać z pomocy, jaką oferujemy.

Jako nowy Klient banku możesz mieć wątpliwości, w jaki sposób wybrać najlepszą ofertę kredytową. Ilość dostępnych zadłużeń, a co się z tym wiąże różnorodnych warunków, może być dla niedoświadczonych konsumentów przeszkodą. Zanim pochopnie zdecydujesz się na podpisanie umowy, możesz poświęcić przynajmniej kilka minut i skorzystać z pomocy, jaką oferujemy. Być może zainteresują Cię porady, dotyczące ubiegania się o kredyt gotówkowy, a także informacje o tym, jak w najłatwiejszy sposób podjąć decyzję, która okaże się najlepsza w przypadku Twoich potrzeb.


Mniej formalności - szybszy dostęp do pieniędzy


Kredyt gotówkowy stał się popularny ze względu na ograniczone formalności, które znacznie usprawniają cały proces ubiegania się o pieniądze. Gdy pozostałe usługi banku wymagają licznych dokumentów, zabezpieczenia kredytu lub poręczycieli, kredyt gotówkowy możesz otrzymać tylko na podstawie zaświadczenia o zarobkach i prawidłowo wypełnionego wniosku kredytowego.
Każdy z banków świadczących usługę kredytu na dowolny cel, sprawdza także historię kredytową wnioskodawcy i oblicza zdolność kredytową na podstawie dostarczonych informacji.
Wstępna decyzja kredytowa może zostać wydana nawet w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu możliwe jest podpisanie umowy i otrzymanie pieniędzy nawet tego samego dnia, w którym zostanie zawarta umowa. To doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza dla osób, którym zależy na szybkim dostępie do środków. Do niedawna jedynym rozwiązaniem, w sytuacji, gdy nagle potrzebne były dodatkowe pieniądze, było zaciągnięcie pożyczki typu chwilówka, aktualnie kredyt gotówkowy, jest tańszą alternatywą, o elastyczniejszych warunkach, szczególnie pod względem opłat.


Pieniądze, na co tylko chcesz


Klient korzystający z kredytu gotówkowego może przeznaczyć uzyskane pieniądze na całkowicie dowolny cel. Niezależnie od tego, czy musisz wyremontować mieszkanie, naprawić samochód, opłacić zaległe rachunki czy wykupić zagraniczną wycieczkę, bank nie będzie ingerować w decyzje, jakie podejmiesz w związku z gotówką.
Zastanów się jednak przed wyborem kredytu, jakie są Twoje rzeczywiste potrzeby. Ubiegając się o zbyt wysoką kwotę kredytu, możesz spotkać się z odmową banku, ze względu na niewystarczająco wysoką zdolność kredytową.


Ranking kredytów gotówkowych


Porównanie dostępnych ofert powinno być kluczowym elementem przed wyborem usługi finansowej. Nie tracąc czasu, możesz w ciągu kilkunastu minut poznać warunki pożyczek na dowolny cel i dokładnie przeanalizować ich koszt. Z łatwością wybierzesz najtańsze zobowiązanie, zwracając uwagę na RRSO oferty, a także obliczając przybliżoną kwotę miesięcznej raty, dla kredytu, o jaki planujesz się ubiegać. Skorzystanie z porównania lub kalkulatora kredytów na dowolny cel, pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu, który potrzebny jest do zapoznania się z dużą ilością usług bankowych. Dodatkowo możesz sprawdzić najnowsze promocje i być może skorzystać z usługi, która wcześniej nie była Ci znana, ale gwarantuje najlepsze warunki.


Złóż wniosek bez wychodzenia z domu


W kilka minut uzupełnisz i wyślesz wniosek o kredyt gotówkowy (polecamy stronę: https://www.kredytomania.eu). Do jego wypełnienia potrzebne są wyłącznie podstawowe dane, które umożliwią weryfikację Klienta, m.in. imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer telefonu. Bank po otrzymaniu elektronicznego wniosku, będzie w stanie szybko się z Tobą skontaktować i przedstawić ofertę zadłużenia. Warto rozważyć taki sposób ubiegania się o kredyt, by zaoszczędzić czas, a być może również pieniądze.