Plakat ze świata nauki do każdego pomieszczenia

Plakaty potrafią nadać unikatowego charakteru każdemu wnętrzu. Są idealną dekoracją ścian do salonu, sypialni, jadalni, kuchni, a nawet łazienki. Plakaty inspirowane nauką są oryginalnym pomysłem na wyjątkową dekorację ścian.

JAKA DEKORACJA ŚCIAN?

Patrząc na wnętrze pomieszczenia, masz wrażenie, że czegoś w nim brakuje? Są tam, zasłony, dywany, meble żyrandole jednak ciągle brakuje tej kropki nad i, która dopełni aranżację. Powodem jest pusta ściana. Warto to naprawić i poszukać odpowiedniego plakatu na ścianę. Tworzenie oryginalnych kompozycji daje wiele satysfakcji, a efekt metamorfozy jest natychmiastowy. Plakaty są również łatwe do wymiany na inne. Możemy więc na każdą porę roku mieć inną aranżację ścian, by bardziej pasowała do pogody za oknem. Kompozycje z plakatów są w stanie kompletnie odmienić charakter wnętrza lub mu go nadać. Jeśli jednak nam się znudzą lub zdecydujemy się na przearanżowanie mieszkania, wystarczy wymienić je na nowe. Jest to proste i ekologiczne rozwiązanie.

OPRAW PLAKAT I POWIEŚ OBRAZ NA ŚCIANĘ

Plakat przed powieszeniem na ścianę należy oprawić w ramę. Dobierając odpowiednią ramę do stylistyki wnętrza, uzyskamy obraz idealnie pasujący do naszego pomieszczenia. Plakaty o różniej tematyce i kolorystyce bez problemu znajdziesz w sklepie Artomyst. Zachęcamy więc do zapoznania się z plakatami w sklepie, a gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

EKSKLUZYWNE PLAKATY NA ŚCIANĘ

W naszym sklepie stawiamy na zadowolenie klientów i drukujemy nasze plakaty na wysokiej jakości papierze/płótnie. U nas możesz zamówić wydruk na papierze FineArt. Jest to jasny biały papier, wyprodukowany w 100% z bawełny z przeznaczeniem dla użytkowników profesjonalnych. Posiada aksamitną powierzchnię o charakterystycznej muzealnej jakości w dotyku. Dzięki zastosowanej technologii pozwala na wyciągnięcie nie samo witych czerni.

OBRAZ DO SALONU

Obraz to coś więcej, niż zwykła dekoracja. To forma wyrażenia upodobań aranżacyjnych, preferencji artystycznych i sposób na wzbogacenie aranżacji wybranej przestrzeni użytkowej. W przypadku salonu przestrzeń ta jest wyjątkowo obszerna. Nic więc dziwnego, że wymaga ona wprowadzenia dekoracji o dość rozbudowanym i wyjątkowym charakterze. Duże, dopracowane obrazy idealnie nadają się do takich zastosowań.

DEKORACJE NA CZASIE

W naszym zestawieniu prym wiodą modne obrazy salonowe, których nie powstydziliby się nawet najbardziej profesjonalni specjaliści zajmujący się stylistyką wnętrz. Co ważne, oferujemy obrazy doskonale łączące się z innymi formami aranżacji wnętrza. Mowa tu oczywiście o salonach ultranowoczesnych (minimalistycznych), ale też o wnętrzach urządzonych w stylu nowojorskim, skandynawskim i wielu, wielu innych.

OBRAZY - COŚ WIĘCEJ, NIŻ TYLKO DEKORACJA

Faktem jest, że nasze obrazy tworzą ciekawą dekorację ścienną w salonie i nie tylko. Nietrudno tu znaleźć kompozycje wzbogacone ciekawie prezentującymi się motywami kwiatowymi, czy też grafiki zawierające odniesienia do różnych kultur. Naszym celem było stworzenie banku danych multimedialnych, których gros będzie przedstawiał coś więcej, niż tylko określoną, uporządkowaną paletę barw. Dzięki temu udało nam się wprowadzić również i takie kompozycje, które mają swoje ukryte i znacznie bogatsze znaczenie. Jest to idealna propozycja dla osób z pasją, które - na wybranych przez siebie obrazach - odkrywają coś więcej, niż tylko dekorację.