Amazfit – smartwatch dla najbardziej wymagających użytkowników

Amazfit to marka, która w ostatnich latach może pochwalić się bardzo dużą popularnością. Towarzyszy ona wielu użytkownikom w drodze po zdrowie i atrakcyjny wygląd. Amazfit to producent nowoczesnych smartwatchy i smartbandów, które przypominają o regularnej aktywności fizycznej oraz monitorują najważniejsze parametry naszego organizmu. Dla wielu osób inteligentne zegarki stały się obowiązkowym gadżetem, który pomaga zarządzać czasem, aktywnością oraz kontrolować swoje zdrowie i samopoczucie. Amazfit w swojej ofercie posiada również słuchawki douszne, wagi analityczne oraz szeroko pojęty sprzęt sportowy, który z roku na rok ma coraz szersze grono zwolenników.

Amazfit – charakterystyka marki w pigułce

Amazfit to marka, która została założona stosunkowo niedawno, bo w 2015 roku. Na przestrzeni lat rozwijała się ona pod skrzydłami chińskiej firmy Huami Technology, która jest jej właścicielem. Amazfit często kojarzone jest również z inną bardzo znaną firmą, a mianowicie Xiaomi. Obydwie marki już od kilku lat ściśle ze sobą współpracują, produkując zaawansowane urządzenia z segmentu wearables. Amazfit specjalizuje się przede wszystkim w produkcji inteligentnych urządzeń, które dedykowane są sportowcom – zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Do najpopularniejszych produktów dostępnych w jej ofercie bez wątpienia należą smartwatche i smartbandy. Miłośnicy takich urządzeń obecnie mają do dyspozycji aż kilka świetnych modeli. Należą do nich m.in. Bip, T-Rex, GTR, GTS, Stratos i Neo.

Zegarki Amazfit – czym charakteryzują się poszczególne modele?

Smartwatch Amazfit z serii Bip to ciekawa propozycja dla wszystkich osób, którym zależy na bardzo długim czasie pracy. Zegarki te mogą pochwalić się świetną baterią, która gwarantuje nieprzerwaną pracę nawet do 45 dni bez ładowania. Zegarki z serii T-Rex to jedne z najtrwalszych urządzeń od tego producenta. Zostały one wyposażone we wzmocnioną kopertę oraz solidną wewnętrzną strukturę, dzięki czemu są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Smartwatch Amazfit z kolekcji GTR to bardzo uniwersalny model, którego stylistyka świetnie będzie pasować zarówno do sportowych, jak i eleganckich stylizacji. Dostępne są one aż w pięciu wariantach kolorystycznych z kopertą stalową lub aluminiową. Zegarki z serii GTS, podobnie jak GTR cechują się dużą wszechstronnością. Będą one świetnym wyborem w przypadku osób, które dopiero co zaczynają swoją przygodę ze sportem. Kolejna propozycja to zegarki Stratos, czyli nowoczesne modele ze średniej półki cenowej. Ostatnią serią jest seria Neo, która wyróżnia się na tle innych zegarków ciekawą stylistyką retro.

Czy warto postawić na smartwatch Amazfit?

Inteligentne zegarki to bardzo duża wygoda i ogrom funkcjonalności, do których możemy mieć dostęp w każdej chwili. Jeśli zależy Ci na praktycznym urządzeniu, z którego będziesz mógł korzystać niemal przez cały czas, smartwatch Amazfit jest właśnie dla Ciebie! W zależności od konkretnego modelu możesz liczyć na wiele przydatnych funkcji i aplikacji – nie tylko tych związanych stricte ze sportem, lecz także takich, które pomagają w codziennej rutynie. Niektóre z nich mają opcję płatności, odbierania połączeń, szukania telefonu, latarki i wiele innych.