5 powodów, dla których warto mieć realme Buds Air Pro

realme jest doskonały w tworzeniu tańszych alternatyw dla drogich sprzętów najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek. Popularność zyskują już ich tanie telefony, a także urządzenia do smart-home czy smart-zegarki. Przyszedł więc też czas na bezprzewodowe słuchawki. realme Buds Air Pro to jedna z najbardziej interesujących pozycji na rynku.

Czy warto kupić realme Buds Air Pro?

realme Buds Air Pro to niedrogie rozwiązanie dla fanów bezprzewodowego nagłośnienia. W ostatnim czasie wszyscy producenci urządzeń elektronicznych wzbogacają swoje portfolio w „budsy”, okazji nie mógł więc przegapić też realme. Jest 5 głównych zalet urządzenia tej marki, które mogą przekonać klientów do kupna.

Po pierwsze – wygląd. realme Buds Air Pro są wykonane naprawdę estetycznie. Oko cieszy oczywiście szczególnie ich biała wersja, przywodząca od razu na myśl urządzenia spod logo z obgryzionym jabłkiem. W realme również mamy do czynienia ze słupkową konstrukcją, ale zwieńczoną dousznym wkładem. Obie słuchawki schować można do etui wyposażonego w funkcję ładowania. Jego wygląd producent sam porównuje do otoczaka – kamienia znajdującego się w wodzie, któremu woda nadała idealnie gładki kształt i perfekcyjnie gładką fakturę.

Bez wątpienia zaletą tego urządzenia są również technologie, w które zostało wyposażone. Mowa tu m.in. o redukcji szumów do 35 dB, dzięki którym użytkownik może zapomnieć o otaczającym go hałasie. Wymienić warto też Tryb Transparency, przydatny podczas rozmowy. Dzięki niemu przez mikrofon usłyszysz realistyczny dźwięk otoczenia, pozwalający na zwrócenie się do kogoś bez konieczności zdejmowania słuchawek lub niezręcznego podnoszenia głosu.

realme Buds Air Pro dobrze sprawdzają się też w czasie wykonywania połączeń. Wyposażone zostały w podwójne mikrofony, które wspierane są przez algorytm redukcji szumów ENC. Dzięki temu w czasie rozmowy nie rozpraszają nas dźwięki dochodzące z otoczenia, a naszego rozmówcę słyszymy głośno i wyraźnie.

Zalety realme Buds Air Pro

Wymieniając zalety realme Buds Air Pro nie sposób pominąć kwestii czasu pracy i ładowania. Słuchawki te zostały wyposażone w baterię o pojemności 486 mAh, dzięki czemu ich żywotność  wynosi nawet do 25 godzin. Z opcją ANC możesz się cieszyć słuchaniem muzyki do 20 godzin, a szybkie ładowanie w 10 minut zapewni im dodatkowe 3 godziny działania. Aby bateria miała 100 proc., wystarczy ją ładować tylko przez godzinę.

Wisienką na torcie i piątym argumentem przemawiającym na korzyść realme Buds Air Pro jest ich cena. Firma posłużyła się tu swoją główną umiejętnością, czyli maksymalnie wysokimi parametrami dostosowanymi do możliwie niskich kosztów. Dzięki temu otrzymujemy estetyczne, użyteczne, bezprzewodowe słuchawki za 399 zł.

Podsumowując, realme Buds Air Pro to rozwiązanie, na które powinni się zdecydować zwolennicy wygodnych, ładnych i funkcjonalnych urządzeń, szczególnie jeśli nie chcą wydawać na nie fortuny. Z pewnością propozycja tej firmy jest ciekawą pozycją na półce bezprzewodowych słuchawek, przystępnych cenowo dla większości klientów.

Ten i inne produkty realme znajdziesz na stronie oficjalnego dystrybutora: https://realmeshop.pl