Piętrowe hale namiotowe – rozwiązanie dla wymagających organizatorów imprez

Hale namiotowe na dobre wpisały się już w krajobraz wszelkiego rodzaju imprez i eventów sportowych, kulturalnych, wystawowych czy rozrywkowych organizowanych w plenerze. Zapewniają gościom komfort porównywalny do obiektów stacjonarnych. Nowość na rynku polskim, hale namiotowe piętrowe to rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów, którzy potrzebują zwiększenia powierzchni użytkowej na ograniczonej przestrzeni.

Uniwersalne rozwiązanie

Lekkie hale namiotowe to uniwersalne rozwiązanie, wykorzystywane przez przedsiębiorców w różnych celach, nie tylko magazynowych czy produkcyjnych. Doskonale sprawdzają się także podczas imprez integracyjnych organizowanych na łonie natury, spotkań mających na celu promocję firmy tzw. dni otwartych, targów branżowych i wystaw. Wielu drobnych przedsiębiorców wykorzystuje hale namiotowe, jako sezonowe pawilony handlowe. Coraz częściej po hale namiotowe sięgają także organizatorzy imprez sportowych, muzycznych (koncerty rockowe), kulturalnych czy społecznych (wiece polityczne, zebrania, konferencje itp.). Dzięki szerokiej gamie akcesoriów halę można przystosować do indywidualnych wymagań gości oraz specyfiki imprezy. Istnieje możliwość zamontowania urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych, dzięki czemu, w namiocie można uzyskać optymalną temperaturę. Ponadto modułowa konstrukcja umożliwia montaż specjalnych paneli, dzięki którym akustyka w hali namiotowej jest porównywalna do profesjonalnych sal koncertowych. Na bocznych panelach i pokryciu dachu można umieścić elementy identyfikacji wizualnej firmy.

Namiotowe hale piętrowe

Lekkie hale namiotowe o aluminiowej lub stalowej konstrukcji, które można postawić w kilka dni w praktycznie każdym miejscu bez konieczności kopania fundamentów, coraz częściej towarzyszą różnego rodzaju imprezom plenerowym (pełnią funkcję zarówno głównych obiektów, jak i pomocniczych). Oferują gościom niezapomniane przeżycia, komfort i bezpieczeństwo podczas imprezy. A co najważniejsze, dają szansę uniezależnienia się od wiatru czy deszczu, które w ostatnim czasie w sezonie letnim skutecznie demolują imprezy plenerowe, nie tylko w Polsce. Nierzadko w halach namiotowych organizowane są sale konferencyjne czy strefy VIP. Do tego nadają się szczególnie piętrowe hale namiotowe, które są nowością na polskim ryku. To rozwiązanie nie tylko estetyczne, ale także bardzo praktyczne. Pozwala zwiększyć powierzchnię użytkową dla gości na ograniczonej przestrzeni. Taką nowoczesną halę mogliśmy zobaczyć podczas tegorocznego Open'er Festival w Gdyni. Dzięki stabilnej konstrukcji tego rodzaju obiekty mogą być wykorzystywane w każdych warunkach atmosferycznych. Namioty tzw. piętrusy dają szerokie możliwości w kwestii aranżacji wnętrza. Istnieje możliwość stworzenia kilku oddzielnych stref z osobnymi wejściami. To absolutnie bezpieczne rozwiązanie cieszące się coraz większym uznaniem w branży eventowej.

Więcej informacji o piętrowych halach namiotowych znajdziecie tutaj: https://www.halenamiotowe.com.pl/pietrowe-hale-namiotowe/