Azjatyckie rzuty rożne

Coraz więcej osób uwielbia grać w zakłady sportowe. Wszak to nie tylko rozrywka, ale i możliwość całkiem sporych wygranych. Jednak obstawianie meczy wymaga poniekąd umiejętności przewidywania i dawki szczęścia. Kluczowe znaczenie ma również wybór odpowiedniego systemu. Obecnie bardzo popularny jest handicap azjatycki i azjatyckie rzuty rożne, zatem jak grać żeby wygrać? Oto jest pytanie.

Handicap – co to jest?

Żeby móc wyjaśnić jak grać w azjatyckie rzutu rożne, trzeba dowiedzieć się "Co to jest handicap?". Pytanie łatwe i trudne zarazem, wszak pod tym pojęciem kryje się system, który polega na dodaniu lub odjęciu jednej z drużyn pewnej liczby goli. Czyli trzeba wiedzieć, że wygrywa  drużyna której łączna suma goli prawdziwych i suma goli dodanych jest oczywiście większa. Otóż ideą handicapu azjatyckiego jest możliwość większych wygranych, szczególnie, gdy faworyt gra z najgorszą drużyną, a dzięki forom, owe szanse się znacząco zrównują.

Tyle w teorii – czas na praktykę

Zasadniczo wybór handicapu już na samym początku wydaje się słuszny biorąc pod uwagę, że szanse na wygraną zwiększają się z 33,3% do 50%, wszak w tym systemie gry nie ma remisów, a jeżeli takowy się zdarzy to bukmacher zazwyczaj zwraca zakład. Ale oczywiście zwiększenie szans na wygraną to jedno, a sposób gry i strategia to już coś innego. Niestety musimy Was pewnie trochę rozczarować, a mianowicie nie ma 100% systemu i sposobu gry, który dawałby możliwości wygranych, bo w takim przypadku wszyscy bukmacherzy poszliby z torbami, a jak wiadomo podobnie jak w życiu i  sport jest nieprzewidywalny. Dlatego trzeba zdawać sobie sprawę, że należy obserwować statystyki drużyn, składy, a także szukać informacji o kontuzjach. Wiadomo również, że jeżeli mecz jest dla faworyta średnio opłacalny, bo ma już zagwarantowane przejście do następnego etapu rozgrywek to zapewne trener nie wystawi najlepszego składu, zatem pozorny faworyt może przegrać, zważywszy że w handicapie azjatyckim tzw. potencjalny "loser" dostaje formy to nasze szanse się zwiększają.

Azjatyckie rzuty rożne, czyli azjany

Obstawianie handicapu azjatyckiego daje spore możliwości wygranych, ale tutaj największe znaczenie ma przybranie strategi np. azjanów, czyli rzutów rożnych. Tutaj zasada jest bardzo prosta, czyli należy wytypować całkowitą sumę rzutów rożnych w meczu. Ale kluczowy jest tutaj fakt, że linia na rzuty rożne może być liczbą całkowitą, połówką lub ćwiartką z określonym sposobem rozliczania zakładów. Załóżmy, że ustalona przez Ciebie linia rzutów rożnych wynosi  6.5. Zatem, jeżeli stawiasz na 'powyżej 6.5', Twój zakład wygra, jeżeli w meczu będzie więcej niż 6 rzutów rożnych. W przeciwnym razie niestety stracisz swoje pieniądze. Jeżeli stawiasz na 'poniżej 6.5',  to oczywiście Twój zakład wygra, jeżeli w meczu będzie mniej niż 6 rzutów rożnych. W przeciwnym razie przegrasz swoją stawkę. Musisz wiedzieć, że także kiedy linia rzutów rożnych jest liczbą całkowitą, to jeżeli jest ona taka sama, wtedy Twoja stawka zostanie zwrócona. Zatem chcąc zwiększyć swoją wygraną koniecznie obserwuj, ile średnio w meczu wynosi suma rzutów rożnych i na tej podstawie postaraj się oszacować azjany.

Chcesz zwiększyć swoją szansę na wygraną?

Pamiętaj! Warto zawsze ustalać swój system np. 2 z 3, co pozwala się zabezpieczyć i ewentualnie otrzymać zwrot nakładów. Koniecznie wybierz jedną stawkę oczywiście nie za dużą, aby w razie przegranych nie obciążyć budżetu. Koniecznie analizuj poszczególne ligi i szukaj overów. Ale to, co najważniejsze to zawsze zachowuj umiar, jeżeli przegrywasz to lepiej odpocznij, sprawdź gdzie popełniłeś błąd, ale w żadnym przypadku nie staraj się za wszelką cenę odegrać, gdyż skutek zazwyczaj jest odwrotny.

Gra w azjatyckie rzuty rożne wydaje się ciekawym wyborem i daje możliwość wygranej, ale aby móc wygrać zawsze należy dokonać analizy. Czasami pojawiają się także insidery, czyli typy uzyskane dzięki poufnym informacjom, jednak do tego zjawiska należy podchodzić z rezerwą, a na pewno nie należy decydować się na zapłacenie za takowe informacje, gdyż w większości przypadków są to zwyczajne fake news.