Księgowość i kadry on-line? To możliwe!

Chcesz jak najlepiej prowadzić swoją firmę, energicznie działasz, wprowadzasz innowacyjne rozwiązania, redukujesz koszty. Warto pomyśleć też o internetowej księgowości – wielu przedsiębiorców chwali sobie taki pomysł, podkreślając, że zyskali tym sposobem większą kontrolę nad firmą. Tobie też się uda,  księgowość on-line jest prosta w obsłudze!

Rozwój techniki działa na Twoją korzyść

Choć niektórzy mówią, że nie znoszą zmian i wolą tradycyjne rozwiązania, trzeba mieć świadomość, że świat postępuje naprzód. Technika i nowoczesne aplikacje stwarzają obecnie możliwości, o których kiedyś można było tylko pomarzyć. Panel systemu do księgowości on-line umożliwia pracownikowi m.in. samodzielne zgłaszanie urlopu i czasu pracy.

Poznaj nowe możliwości!

Programy do księgowości on-line tworzone są dla mikroprzedsiębiorstw oraz małych i średnich firm. To intuicyjne, przyjazne dla użytkownika, sprawne narzędzia do prowadzenia księgowości, która okazuje się być dostępna dla każdego. Korzystanie z nich pozwala usprawnić w danym przedsiębiorstwie także procesy kadrowo-płacowe. Łatwo można poprowadzić dokumentację pracowniczą i zrobić listę płac. Trudności nie sprawi już także ewidencja umów i czasu pracy, tworzenie rachunków do umów cywilnoprawnych, ani generowanie deklaracji i bezpośrednie ich wysyłanie z tego systemu do Urzędu Skarbowego. Z wielofunkcyjnym, nowoczesnym programem, najlepiej obsługującym zarówno fakturowanie, księgowość jak i kadry i płace, wszystko to jest proste.

Pracuj tam gdzie Ci najwygodniej!

Mając do dyspozycji księgowość internetową, możesz pracować z każdego miejsca na świecie, wystarczy, że masz podłączenie do Internetu. Bardzo często dane i dokumenty znajdują się w „chmurze” – cloud, skąd wygodny dostęp do nich masz 24 godziny na dobę, bez przerwy, przez cały rok. Wystarczy, że wpiszesz swój login i hasło, podobnie jak do poczty elektronicznej. Twoje dane są w pełni szyfrowane i najczęściej dodatkowo ubezpieczone na kilka tysięcy dolarów. Księgowość on-line wciąż prężnie się rozwija, nowoczesny program może współpracować z bankami, sklepami internetowymi, serwisami aukcyjnymi (np. Allegro), czy różnymi ewidencjami.

Zalety tego rozwiązania

Biznesmeni coraz częściej sięgają po nowoczesną aplikację do księgowości. Nietrudno się do niej przekonać – jest intuicyjna i prosta w obsłudze, niezawodna, zawsze dostępna, funkcjonalna i tania. Zwłaszcza ta ostatnia zaleta jest wskazywana za najważniejszą. Nie trzeba tracić pieniędzy i czasu na dojazdy, nie płaci się także wysokich honorariów księgowemu. Choć zdobycze najnowszej techniki trafiają najszybciej do ludzi młodych, trzeba podkreślić, że z systemu może korzystać każdy, kto opanował podstawową obsługę komputera. Nie potrzebujesz interwencji informatyka, ponieważ producenci dbają o to, żeby program był zawsze zaktualizowany. Nie trzeba się również martwić zmianami w prawie podatkowym, gdyż czuwa nad tym cały sztab specjalistów i są one wprowadzane na bieżąco.