Powierzchnie magazynowe w Łodzi – jeden z najważniejszych regionów

Łódź i Polska Centralna to jeden z kluczowych rynków magazynowych w Polsce. Jest tu kilka ważnych parków logistycznych, ogromne hale produkcyjne i magazyny do wynajęcia. Łódź oraz miasta sąsiadujące, a także Warszawa to regiony najważniejsze w branży logistycznej.

Wynajem magazynu – Łódź

Łódź to symbol przemysłu, ale jej rola uległa dużym zmianom. Mimo ważnych i wieloletnich tradycji oraz pozostałości w postaci fabryk zyskuje na znaczeniu w branży magazynowej, logistycznej i transportowej oraz e-commerce. Polska Centralna, w tym powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Łodzi, przyciągają inwestorów polskich, a także zagranicznych.

Magazyny w Łodzi budzą duże zainteresowanie najemców, a powierzchnie deweloperów. Co ważne, znajdują się w samym centrum kraju, ale są tańszą opcją od obiektów na terenie Warszawy i okolic. Dodatkowo jest możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków prowadzenia działalności, czyli różnych ulg w ramach Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Magazyny i hale produkcyjne – Łódź

Zarówno magazyny, jak i hale produkcyjne w Łodzi zyskują zainteresowanie ze względu na lokalizację, atrakcyjne stawki czy dostępność kadry. Województwo to ma w ofercie szeroki wybór obiektów dopasowanych do wielu potrzeb – parki o dużej powierzchni, jak i mniejsze obiekty. Oferta jest coraz większa, bo cały czas powstają nowe obiekty i są planowane kolejne inwestycje.

Lokalizacja to główny atut magazynów w Łodzi

Położenie w centrum kraju oraz świetne skomunikowanie z Warszawą i innymi miastami oraz regionami to jedna z najważniejszych zalet Łodzi. Dzięki temu zarówno hale, jak i powierzchnie magazynowe w Łodzi zyskują nowych najemców w tempie niemal ekspresowym. Autostrady A1 oraz A2 oraz droga ekspresowa S8 gwarantują wygodne połączenie z Warszawą, Poznaniem czy Katowicami oraz innymi regionami Polski oraz miastami zagranicznymi.

Łódź to główna alternatywa oraz konkurencja dla obiektów zlokalizowanych na terenie lub na obrzeżach Warszawy. Dobrze rozwinięty transport drogowy, kolejowy i lotniczy, a dodatkowo skomunikowanie z miastami Polski sprawiają, że miasto zyskuje na znaczeniu i prężnie się rozwija.

Magazyny – wynajem – Łódź i okolice

Nie tylko Łódź budzi duże zainteresowanie najemców czy deweloperów. Również miasta sąsiadujące z Łodzią stają się obiektem zainteresowania – jak m.in. Stryków czy Radomsko albo Tomaszów Mazowiecki. Bardzo dużą popularnością cieszą się magazyny w Strykowie – jest to zresztą główna podstrefa rynku magazynowego w Polsce Centralnej.

undefined