Danfoss Link, czyli element nowoczesnego domu

Budowane współcześnie domu coraz częściej są wyposażone w cały szereg instalacji, których zadaniem jest podnoszenie komfortu domowników. Coraz więcej osób decyduje się na systemy smart-home umożliwiające sterowanie oknami, roletami czy oświetleniem – co znacząco ułatwia funkcjonowanie. Podobne systemy można również zainstalować w przypadku instalacji ogrzewania. Grzejniki elektryczne, hydrauliczne pompy, ogrzewanie podłogowe oraz kotły mogą być sterowane bez przewodowo z każdego miejsca na świecie – wystarczy postawić na system Danfoss Link. Dzięki specjalnej aplikacji Danfoss Link wifi– można włączać lub wyłączać ogrzewanie w domu z poziomu smartfonu.

System Danfoss Devi – co to jest?

Danfoss Link to specjalny system bezprzewodowy, który umożliwia sterowanie instalacjami ogrzewania i oświetlenia z jednego urządzenia zainstalowanego w domu lub poprzez specjalną aplikację na smartfony. Sterowanie ogrzewaniem podłogowym Danfoss oraz innymi instalacjami w sieci opiera się na technologii bezprzewodowej co oznacza, że jego montaż nie wymaga generalnego remontu wnętrza wraz położeniem dodatkowych przewodów. Oprogramowanie Danfoss link wifi jest w języku polskim co znacząco ułatwia sterowanie i ustawianie odpowiednich opcji. Co więcej, termostat bezprzewodowy Danfoss został zaprojektowany tak, by dało się go zainstalować w miejsce istniejących systemów. Termostat bezprzewodowy Danfoss z powodzeniem zastąpi stare urządzenia tego typu.

Danfoss Link i jego główne zalety

Instalacja systemu Danfoss Devi to znakomita opcja pozwalająca na zmniejszenie miesięcznych wydatków na ogrzewanie. Zużycie energii będzie mniejsze poprzez ustawianie tygodniowych harmonogramów ogrzewania z uwzględnieniem pory nocnej lub części dnia, w których w domu lub w mieszkaniu nikt nie przebywa. Termostat bezprzewodowy danfoss może być użyty zarówno do utrzymywania komfortowej i ekonomicznej temperatury w każdym pomieszczeniu jak i do określania sposobów działania elektryczne ogrzewania podłogowego, niezależnie od jego rodzaju a także dodatkowych grzejników czy kotłów ciepła. Jego niepowtarzalny nowoczesny design, współgrający z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz sprawia, że Danfoss Link Wifi doskonale komponuje się z nowoczesnymi domami i mieszkaniami. Zawansowana technologia Danfoss Link jest również w zasięgu portfela niemal każdego właściciela nieruchomości. Danfoss Link cena jest atrakcyjna w stosunku do możliwości jakie oferuje.