Niezapomniana podróż po USA. Biuro podróży zorganizuje ją za Ciebie i zapewni zobaczenie najlepszych miejsc.

USA jest coraz popularniejszym kierunkiem wyjazdowym wśród osób z Europy. Zdecydowanie nie w tym nic dziwnego. W końcu jest to niesamowite i przede wszystkim różnorodne miejsce, które ma do zaoferowanie bardzo dużo atrakcji, które na pewno znajdą licznych fanów. Wycieczka po USA jest o tyle doskonałym pomysłem, iż każdy stan jest tak odmienny, że nie ma tutaj mowy o żadnej nudzie. Możliwość odwiedzenia największych miast Stanów Zjednoczonych oraz obcowania z zapierającymi dech w piersiach tworami przyrody na pewno zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagających podróżnikach. Warto wybrać się tam z biurem podróży, aby mieć pewność, iż wszystko zostało dokładnie zaplanowane i cała wycieczka obędzie się bez przykrych doświadczeń.

Dlaczego warto wybrać się do USA z biurem podróży?

Pierwszy wyjazd za ocean może być nieco stresujący, a dokładne zaplanowanie go dość skomplikowane i męczące. To właśnie dlatego warto skorzystać z biura podróży, dzięki któremu można mieć całkowitą pewność, że wyjazd przebiegnie bez żadnych trudności, a uczestnik wycieczki będzie mógł skupić się jedynie na zwiedzaniu i cieszeniu oczu pięknymi widokami. Podróż po USA z biurem podróży pozwoli na odwiedzenie najsłynniejszych miejsc i wstęp do wszelkiego rodzaju atrakcji bez konieczności martwienia się o bilety wstępu, czy komunikacje! Jest to więc doskonała opcja na przykład dla rodzin z dziećmi, czy starszych osób.

Porównanie wycieczek, na którą warto się zdecydować?

W ofercie biura podróży można znaleźć dwie alternatywne opcje podróżowania po Stanach Zjednoczonych, co pozwoli na wybranie, która podróż po USA jest bardziej atrakcyjna dla nas. Pierwsza opcja jest zdecydowanie krótsza, ponieważ cały wyjazd trwa zaledwie 8 dni i skupia się jedynie wokół Nowego Jorku. Jest to doskonały wybór dla miłośników tego miasta, którzy chcieliby dokładnie poznać wszelkie jego atrakcje, a także wczuć się w prawdziwy, nowojorski klimat. W ciągu tych 8 dni można dokładnie zwiedzić wszystkie dzielnice, udać się do najbardziej rozpoznawalnych punktów miasta, wybrać się na musical, czy po prostu odpocząć w Central Parku, prawdziwym symbolu Nowego Jorku. Druga opcja wiąże się już natomiast z miesięczną nieobecnością w domu. Jest to doskonała okazja do zobaczenia najpiękniejszych części Stanów Zjednoczonych, ponieważ wycieczka ta przewiduje prawdziwy tour dookoła USA! Jest to idealna wersja dla miłośników pieszych wycieczek oraz wszystkich tych, którzy pragną przeżyć prawdziwą przygodę!

Dokładny przebieg wycieczki dookoła USA

Podróż po USA z biurem podróży daje wiele możliwości. Największą zaletą na pewno jest to, iż jest ona doskonale zaplanowana w każdym stopniu i nie wymaga już tego od uczestnika, który po prostu czerpie przyjemność z oglądania nowych miejsc. Trzydziestodniowa objazdówka po Stanach Zjednoczonych naturalnie rozpoczyna się w Nowym Jorku, gdzie ląduje samolot. Oczywiście zwiedzanie samego miasta także jest przewidziane i plan zawiera wszystkie najbardziej rozpoznawalne symbole, takie jak spacer piątą aleją, Times Square, czy Broodway, ale tych atrakcji oczywiście jest jeszcze więcej! Z Nowego Jorku uczestnicy wycieczki jadą nad Niagara Falls, które są chyba najbardziej rozpoznawalnymi wodospadami na świecie. Po tym czasie wycieczka przenosi się do Chicago, gdzie zaplanowane są aż dwa dni, które spokojnie pozwolą na obejrzenie wszystkich najważniejszych punktów miasta. Na trasie wyprawy znajduje się także park Yellowstone, chyba najbardziej kojarzony park narodowy na całym świecie. Uczestnicy będą mieć także okazję odwiedzenia Salt Lake City i San Francisco. W planie nie mogłoby zabraknąć także miasta aniołów, czyli Los Angeles. Poza tym dzień w osławionym Las Vegas i transport do Florydy, która jest jednym z ulubionych regionów Amerykanów. Na trasie do Nowego Jorku znajdują się także inne warte uwagi atrakcje, a cała podróż kończy się właśnie w tym mieście, które dzięki temu można sobie jeszcze dokładniej utrwalić.

Na pewno wycieczka do USA jest marzeniem wielu osób. Warto zdecydować się na nią przynajmniej raz w życiu, ponieważ Stany Zjednoczone mają naprawdę ogromny potencjał oraz wiele miejsc, które są warte uwagi. Mowa tutaj oczywiście o największych miastach i ich zabytkach, ale także o prawdziwych cudach przyrody. Kto nie chciałby przynajmniej raz zobaczyć Niagara Falls na własne oczy albo wybrać się do osławionego Yellowstone? Z całą pewnością są to miejsca, które znajdują się na podróżniczych listach marzeń niejednej osoby. Dodatkowo wycieczka po USA, która zorganizowana jest przez biuro podróży, jest w pełni bezpieczna i sprawia, że uczestnik może się w pełni zrelaksować, zamiast myśleć o biletach wstępu do słynnych atrakcji, czy głowić się nad biletami lotniczymi, które pozwolą mu na dalsze przemieszczanie się po Stanach Zjednoczonych. Zdecydowanie więc jest to doskonały wybór na wakacje dla każdego, kto chciałby przeżyć swoją przygodę życia i dodatkowo zobaczyć najpiękniejsze miejsca.