Dlaczego warto posiadać aplikację Rossmann na smartfonie? Sprawdź!

Aplikacja Rossmanna pozwala na szybsze i sprawniejsze zakupy. Wystarczy kilka kliknięć, by mieć ją na swoim smartfonie. I jest łatwa w obsłudze.
 
Kosmetyki mogę kupować online, w aptekach, a także w Rossmannie. W tej drogerii kupuję większość produktów codziennego użytku, takich jak pasta do zębów, szampon, czy żel pod prysznic. Ale sprzedają też inne artykuły higieniczne i chemię gospodarczą. Rossmann to miejsce, w którym robię większość zakupów podczas biegania po mieście. Mój smartfon i aplikacja Rossmann są zawsze przy mnie. Korzystam z nich podczas zakupów lub podczas płacenia. Skanuję kartę Rossmanna w aplikacji lub pokazuję ją kasjerowi, który robi to za mnie.
 
Dzięki niej kilka razy udało mi się zaoszczędzić trochę grosza. Wykorzystałam ją do promocji, która była dostępna tylko dla klientów z kartą Rossmann (taka karta to zakładka umieszczona w aplikacji, która jest kodem kreskowym, który należy zeskanować przy kasie przed płatnością) lub do skorzystania ze specjalnego rabatu, np. "2+2" na produkty higieniczne. Oznacza to, że dwa najdroższe produkty są za darmo. Do tej pory to Rossmann decydował o tym, kiedy mogę skorzystać z promocji. Teraz jednak mam możliwość decydowania o tym, kiedy aktywuję kupon rabatowy w swojej aplikacji. Jest to oczywiście wygodniejsze, bo mogę wykorzystać kupon rabatowy wtedy, kiedy jest mi potrzebny, a nie dlatego, że upływa jego termin ważności.
 

Dlaczego warto zainstalować aplikację Rossmann na smartfonie?

 
Promocje tylko dla Ciebie będą dla Ciebie korzystne
 
W mojej aplikacji Rossmann dostępnych jest sześć promocji, z których mogę skorzystać w dowolnym momencie od teraz do końca roku. Promocja "2+2" pozwala mi na zakup tańszych produktów do codziennej higieny, regeneracji skóry, włosów i paznokci. Zniżkę otrzymuję również na tzw. "kolorówkę", czyli produkty do makijażu. Aplikacja podpowie mi, które produkty biorą udział w promocji, gdy kliknę w poszczególne okienka rabatowe. Wystarczy, że dodam pozycje do mojej "Listy+" i aktywuję kod. Rabat zostanie naliczony, gdy będę robić zakupy w sklepie stacjonarnym. Po stworzeniu listy z interesującymi mnie artykułami i aktywowaniu kodu mam 14 dni roboczych na skorzystanie z promocji. Podczas realizacji kuponów należy zeskanować aplikację kuponową.
 
Dowiedz się o najnowszych mega promocjach
Najnowsze promocje są wyświetlane na górze strony głównej, gdy otworzymy aplikację. Kliknij na poniższy obrazek, aby otworzyć pełną listę produktów, które klienci mogą kupić taniej. Niektóre kosmetyki dostępne teraz z 50% rabatem, np. wody toaletowe.
 
Program powiadomi Cię, gdy Twoje kosmetyki będą miały niski stan.
Program może skanować kartę, gdy robimy zakupy, aby zidentyfikować produkty, które kupiliśmy. Dzięki temu program może się o nas "uczyć" i sugerować kosmetyki lub promocje w interesującym nas obszarze. Przypomina nam również, że nasze np. szampony, balsamy czy mydła mogą się skończyć w magazynie. Aplikacja wyświetli produkty, które zostały ostatnio zakupione. Będziemy mogli dodać je do naszego koszyka, aby o niczym nie zapomnieć. Otrzymamy również natychmiastową informację zwrotną, czy dany produkt jest dostępny w wybranym sklepie stacjonarnym.
 
Stworzysz listę zakupów
Lista zakupów pozwoli Ci sprawnie i szybko zapanować nad swoimi obowiązkami. Organizacja jest kluczowa, aby nie pogubić się wśród półek. Ważne jest, aby przed wyjściem do sklepu mieć listę tego, co będę kupować. Można to zrobić klikając plus obok produktu. Trzeba będzie również wybrać drogerię, w której ma być zastosowany rabat. Artykuł pojawi się automatycznie na naszej "Liście +". Aplikacja obliczy również Twój indywidualny rabat, jeśli dodasz kilka produktów.
 
W aplikacji można sprawdzić dostępność i cenę produktu, a także kosmetyki, które są dostępne na każdą okazję.
Dzięki aplikacji poznamy cenę każdego produktu, a także dowiemy się, czy jest on na wyprzedaży. Sprawdzimy również, czy jest dostępny w wybranym przez nas sklepie. Przedmiot można wyszukać za pomocą wyszukiwarki. Można go wyszukać wpisując konkretną nazwę lub rodzaj produktu i jego zawartość. Choć aplikacja sugeruje wyszukiwanie kosmetyków z naturalnymi składnikami, jak np. szampon, to system tagów, filtrów jest bardziej rozbudowany. Do wyszukiwania artykułów można też wykorzystać wyszukiwanie głosowe (trzeba zezwolić programowi na korzystanie z mikrofonu smartfona) - wystarczy powiedzieć, czego szukamy (np. "szampon" lub "Isana"), a program wyświetli listę produktów, które mogą nas zainteresować. Możesz zeskanować kod kreskowy produktu, aby uzyskać więcej informacji. Przyda się to również w domu: będziemy wiedzieć, w której drogerii możemy kupić dany kosmetyk. Również podczas zakupów poznamy jego aktualną cenę, a także informację o tym, czy jest na wyprzedaży.
 
Zakupy kosmetyków online
Aplikacja Rossmann ułatwia robienie zakupów w sklepach stacjonarnych oraz umożliwia zamawianie kosmetyków online. Ważne jest, aby sprawdzić, które rabaty są dostępne w drogeriach, a które można wykorzystać online. Produkty z "Listy+" możesz kupić tylko w drogeriach stacjonarnych, a rabat uzyskać w sieci. Można robić zakupy online i korzystać z usługi "click and collect". - Gdy złożymy zamówienie, zakupy będą na nas czekały w sklepie. Następnie będziemy mogli je odebrać.
 
Dowiedz się więcej o aktualnych promocjach i hitach zakupowych na Łowcy Wyprzedaży