Czy wiesz, że na wizytę w salonie urody umówisz się online?

Grudzień to czas, w którym w gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich i spa panuje naprawdę gorąca atmosfera. Wszyscy klienci chcą umówić się na zabiegi i stylizacje – najpierw przed Świętami, a potem przed Sylwestrem. Poznaj rozwiązanie, które pozwoli Ci szybko zarezerwować termin u wybranego specjalisty i to bez dzwonienia do salonu. To Moment.pl, nowoczesna platforma, z którą nie tylko znajdziesz najlepszy salon, ale również szybko umówisz wizytę 24/7.

Jak znaleźć rzetelnego specjalistę?

Na Moment.pl bardzo łatwo odszukasz sprawdzonych fryzjerów i uznane kosmetyczki w swojej okolicy. Wystarczy, że skorzystasz z wyszukiwarki, znajdującej się na głównej stronie serwisu i wpiszesz w niej miasto oraz określisz rodzaj usługi, jaką jesteś zainteresowany. Po wciśnięciu przycisku „Szukaj” zyskasz dostęp do listy najlepszych salonów urody w wybranej lokalizacji. Potwierdzają to komentarze, publikowane przez użytkowników platformy. Pełną treść komentarzy można przeczytać po otwarciu wizytówki. Warto podkreślić, że są one godne zaufania, ponieważ mogą wystawiać je tylko ci, którzy wcześniej skorzystali z usług salonu urody. To zupełnie inaczej niż na forach internetowych czy w większości branżowych serwisów, gdzie może wypowiadać się każdy. Poza opiniami klientów każda wizytówka zawiera krótki opis działalności salonu urody, listę oferowanych usług wraz z ich cenami oraz czasem ich trwania, prezentację pracowników, a nawet czytelne wskazówki dojazdu.

Oszczędzaj czas z nowoczesną aplikacją

Ogromną zaletą Monet.pl jest łatwość rezerwacji. Intuicyjny interfejs prowadzi użytkownika przez cały proces umawiania się na wizytę. Wszystko trwa kilka chwil i jest naprawdę wygodne. Co ważne, z portalu i aplikacji można korzystać 24 godziny przez 7 dni w tygodniu – nawet w czasie zamknięcia salonu. Dzięki temu na wizytę można umówić się w wolnej chwili, np. stojąc w korku, czekając na zamówienie w restauracji albo siedząc wygodnie we własnym domu. Co więcej, rezerwując wizytę na Moment.pl, nie zapomnisz o tym, aby pójść na zabieg. Wszystko dzięki temu, że na 24 h przed umówionym terminem dostaniesz krótką wiadomość SMS z przypomnieniem o wizycie.

Wizytę zarezerwujesz w kilku prostych krokach

  1. Wejdź w wizytówkę wybranego salonu urody.
  2. W liście usług kliknij „Rezerwuj” przy wybranym zabiegu.
  3. Wybierz specjalistę, który ma Cię obsłużyć – możesz też zaznaczyć opcję „Dowolny pracownik”.
  4. Znajdź dogodny dzień i godzinę wizyty – możesz wybrać opcję, dzięki której wyświetlone zostaną najbliższe wolne terminy.
  5. Potwierdź rezerwację (zostaniesz też poproszony o zalogowanie się do serwisu danymi z Moment.pl lub Facebooka, z którym możesz połączyć swoje konto).

Już teraz zacznij korzystać z szybkich rezerwacji online i umów się na wizytę przed świętami! Wejdź na portal www.moment.pl lub pobierz bezpłatną aplikację na smartfony. ​